Son Yazılar

Ana SayfaGaleriWall Street: Para Asla Uyumaz - Film

Wall Street: Para Asla Uyumaz – Film

Yine bir intikam, yeni bir Wall Street filmi: Wall Street Para Asla Uyumaz. Aslında birinci Wall Street filminin devamı niteliğinde taşıyan bir film. Bu sefer ünlü spekülatif Gordon Gekko’nun hapisten çıktıktan sonraki hikayelerini anlatır. Birinci filmde konuya hiç dahil edilmeyen Gordon Gekko’nun kızı ve damat adayı dahil olur ve senaryonun büyük bir çoğunluğu bunların üzerinedir.
Jacob Moore, Gekko’nun kızıyla evlenmek üzere olan, Amerika’nın en büyük aracı kurumu olan Keller Zabel’de başarılı bir trader’dır.

Wall Street Para Asla Uyumaz FilmYıllardır, inancının tam olduğu hidro füzyon teknolojisi ile temiz enerji üretebilecek olan bir firmanın finansmanını yapmaktadır. Bu teknoloji ile üreteceği enerji ile adını tüm dünyaya duyurmak isteyen Jacob Moore’yi hiç beklemediği bir yerden darbe alarak çalıştığı aracı kurumun batmasına ve çok sevdiği aracı kurum sahibi Lou’nun intihar etmesine yol açmaktadır. Bundan sonra, Jacob Moore’nin öncelikli amacı değişmekte, buna sebep olanları bulmaya çalışıp onlardan intikam almaktır.

Bu film Wall Street 1987’nin devamı olduğunu belirtmiştim. O yüzden bunu izlemeden önce Wall Street 1987’yi izlemenizi tavsiye ederim. Filmi izlemek ve yazıma bakmak için burayı tıklayınız.

Fragman – Wall Street Para Asla Uyumaz


Jacob, kısa süre içerisinde ustasının intikamını almak için başka ortaklıklara girmiş, yeni açıklar bulmuş ve tüm kozları elinde tutan birisi haline gelmiştir.
Bundan sonraki olaylar da gerçekten heyecanlı bir senaryoyla filme işlenmiştir. İlk filme göre aksiyon biraz daha az, fakat konuların daha güzel olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle arşivinizde bulunması gereken filmlerden bir tanesi olma özelliğini taşımaktadır. 10 üzerinden yine 8 verdiğim bir film.

Filmi izleyeceklerin keyfini bozmamak için spoiler yapmadan son noktayı koyalım.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın...
Adınızı girin