Ana Sayfa Sitemizin gelirlerini LÖSEV’e bağışlıyoruz!

Sitemizin gelirlerini LÖSEV’e bağışlıyoruz!

losev-bagis-makbuzu

Merhaba Bireyselyatırımcı.com okuyucuları!

2014 yılı başından beri çeşitli ekonomi ve finans konularında ilk prensip olarak öğretici olmak üzere; ekonomi ve finans alanında merak edilen bir çok konuyla ilgili 60’ı aşkın yazıyla samimi ve temiz bir dille bilgi paylaşımlarında bulunduk. Hızlı ve sürekli artan okuyucu kitlemize hediye olarak, ve bunun yanı sıra bir çok tebrik mesajlarıyla birlikte sizler için bir şeyler yapma ihtiyacı hissettik.

Site yönetimi olarak kuruluşumuzun ilk yılı olan 2014 yılı için hem diğer internet sitesi ve bloglara örnek olması, hem de tüm bireylerin sosyal sorumluluğu olması gereken bir konuda önemli bir adım atma kararı aldık. Bu yüzden 2014 yılı içerisindeki tüm reklam gelirlerimizi Lösemili Çocuklar Vakfı  LÖSEV‘e bağışlayacağız.

LÖSEV’in Lösemili çocuklar için yapmayı planladığı sağlık kompleksi için sizlerin yerine 12 tuğla da biz koyduk. Umarız projeleri başarıyla gerçekleşir, kanser olduğu için kurtulma ümidi bekleyen yarınlarımızın çocuklarına, bizler gibi gençlerin dertlerine derman olur.

Başta sitemizin en büyük destekçisi değerli hocam Ufuk Başoğlu‘na ardından siteye en çok katkısı olan yazarlarımızdan Emre Özhisarcıklı arkadaşıma ve sitemize katkısı olan diğer tüm yazarlarımıza teşekkür ederim.

Bizi takip etmeye devam edin!

Mesut Ayvalı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here