Hakkımızda

2013 yılında bireysel yatırımcıların farkındalıklarını geliştirmek, Türkiye’nin finansal okuryazarlığını geliştirmek amacıyla kurulmuş, önemli ve merak edilen konuları basitleştirilmiş üslubuyla akademik ve güncel yazılarla paylaşımda bulunmayı hedefleyen bir paylaşım ortamıdır.

Bireyselyatırımcı.com‘da genel olarak ekonomi ve finans alanındaki önemli güncel olayların paylaşımıyla birlikte; ekonomi, yatırım, eğitim ve kişisel finans gibi birçok kategoride sürekli makale paylaşılmaktadır. Böylece takipçilerimize geniş çerçevede kaliteli konuları sunmayı amaçlıyoruz.

Bizimle istediğiniz herhangi bir konuda iletişime geçebilirsiniz. Bunun için Bireysel Yatırımcı İletişim Mail Adresi adresine e-mail yollamanız ya da iletişim sayfasında yer alan formu kullanmanız yeterli.

Bireyselyatırımcı.com bütün içerik, proje ortaklıklarına, reklam tekliflerine, link değişimlerine açıktır. Aklınıza gelen herhangi bir konuda bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Elimizden geldiğince çabuk bir şekilde size döneceğimizden emin olabilirsiniz.

Yazarlar

Yazar ekibi ile bilgilere şuradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca siz de kendinize güveniyorsanız gönüllü yazar ekibi içerisinde yer alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yukarıda anlattığım yöntemleri kullanarak bizimle irtibata geçmeniz.

Sermaye Piyasası Kurulunun Seri: V, No: 55 “Yatırım Danışmanlığı Faaliyetine ve Bu Faaliyette Bulunacak Kurumlara İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ”i Uyarınca Yayımlanan Uyarı Notu

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”